BITCOIN DO KORYGOWANIA W MIESIĄCACH LETNICH JAKO ANALITYK OKO GŁÓWNE MINUSY

21. Juni 2020

Faza konsolidacji Bitcoin’a trwa nadal, a krypto waluta nadal handluje na boki, ponieważ unosi się około 9 360 USD.
Kryptokur waluta z trudem nabierała rozmachu, wykazując pewne oznaki słabości, ponieważ nadal obracała się wokół dolnej granicy swojego zasięgu.
Wygląda na to, że może być skłonny dostrzec dalszą, krótkotrwałą słabość wynikającą z tworzenia się słabej struktury technicznej.
Może to wywołać korektę, która spowoduje jej spadek w miesiącach letnich, potencjalnie sygnalizując kilka miesięcy słabości.
Bitcoin System i zagregowany rynek kryptograficzny nadal wykazują nieliczne oznaki posiadania podstawowej siły w miarę jak nabywcy walczą o katalizowanie każdego intensywnego pędu wzrostowego.

Należy zauważyć, że byki BTC wielokrotnie w ciągu ostatnich kilku dni broniły się przed wszelkimi intensywnymi wadami.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Wydaje się, że jest to subtelny znak siły, ale możliwe, że z każdym testem jego średnioterminowe wsparcie około 9.000$ staje się coraz słabsze.

Analitycy prognozują teraz, że Bitcoin w najbliższych miesiącach dostrzeże dalsze osłabienie. Jeden z traderów twierdzi, że lato może być okresem naprawczym dla kryptokursztynu benchmarku, co oznacza, że wkrótce może on odnotować ogromne straty.

FAZA KONSOLIDACJI BITCOIN’A UTRZYMUJE SIĘ W MIARĘ JAK SŁABOŚĆ ROŚNIE.
W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 1% przy obecnej cenie 9.360 dolarów. Kryptokurna waluta handluje na tym poziomie od kilku tygodni, walcząc o uzyskanie wyraźnej orientacji.

Wydaje się, że ta faza konsolidacji doprowadziła do powstania słabej struktury technicznej, ponieważ BTC od czasu, gdy kilka tygodni temu po raz pierwszy osiągnął poziom 10.400 dolarów, stale utrzymuje się na niższym poziomie.

Jeśli chodzi o to, co to oznacza dla miejsca, w którym krypto mogłoby pójść po zakończeniu handlu bocznego, analitycy uważają, że minus jest nieuchronny.

Jeden z szanowanych, pseudonimowych traderów wyjaśnił w jednym z ostatnich postów, że planuje rozszerzyć się na krótkie pozycje pomiędzy 9.500 USD a 10.100 USD, przy czym cel downside’u wynosi 8.500 USD.

„BTC: Właściwie to od 9 500 dolarów, ale jeśli rynek mi to da, chce zsumować do 10 100 dolarów“, powiedział.

Bitcoin

Obrazek z Lomy. Wykres przez TradingView

OTO DLACZEGO LETNIE MIESIĄCE MOGĄ BYĆ NAPRAWCZE DLA BTC
Inny analityk niedawno wyjaśnił, że zbieg różnych czynników wydaje się sugerować, że spadek przez resztę lata może być nieuchronny, jeśli kupujący nie są w stanie katalizować masowy ruch do góry nogami w przyszłym miesiącu.

#Crypto